ברגותי אכל טורטית, ויש כבר מי שגוזר על כך קופון

 
עודכן 11:07 09/05/2017

פחות מיומיים לאחר שפורסם הסרטון בו המחבל שובר את שביתת הרעב בכלאו, מסעדה בחולון משיקה שייק "ברגותית" על שם המחבל. ואיך השפיעה הפרשה על מכירות החטיף?

 
 
 
 
 

ה"טורטית-גייט" כבר זכתה להתייחסות בזווית הבטחונית, אבל לפרשה היה גם צד שיווקי: האם בשטראוס עלית, שמייצרת את המותג, שמחו או התאבלו מקרנבל הטורטית ברשת והקמפיין הענק - המאולתר - שנולד בין רגע בזכות פרזנטור הפוך מכל מה שפרזנטור אמור לייצג?


לכתבות נוספות באוכל ורק אוכל

מעדן החלב שיגרום לכם לדמוע | הפטיסרי הסודי של הצפון

 

אילון זרמון, פרסומאי, נשאל מה עבר במשרד הפרסום של עלית כשראו את הסרטון מתא הכלא של מרואן ברגותי (שזכה לגינויים מצד הפלסטינים). "ויברציות של אושר", אמר, "לבעלת המותג אבל גם למשרד הפרסום. לקבל חשיפה כזו מדהימה בפריים טיים, ברשתות החברתיות, בעיתונות בעמודים הראשיים, כשהקונספט מורכב מרבדים מדהימים - הטורטית היא זו שהצליחה לשבור את הרעב, את המחבל הקשוח. זה דבר מטורף. חשיפה כזו עם קונוטציות כאלה חיוביות אני לא זוכר הרבה זמן".

 

 

 
ברגותית, משקה על שם מרואן ברגותי וחיבתו לטורטית במסעדת "גורדוס" בחולון
ברגותית, משקה על שם מרואן ברגותי וחיבתו לטורטית במסעדת "גורדוס" בחולון צילום : אפיק רזגור
 

חיוביות? "קח אותי לאותו תא שירותים - אגיד לך לאותו מקום במיינד. זה מקום של מים גנובים ימתקו. לקחת את הסוד שלך, להסתתר ולאכול אותו בהסתר - אתה מוכן לעבור על כל כך הרבה חוקים ועקרונות. אני מעריך שהרבה מאוד היום קנו טורטית. כל מי שהרגיש אתמול קצת רעב ונחשף לסרטון, הלך לאכול טורטית. אני בטוח שזה הביא להרבה יותר מכירות מאשר יום רגיל".

 

זרמון טוען ש"הדבר הזה יחזיק את הצינור ואולי עוד יום אחד, אבל נעבור לדבר הבא". רק שבמסעדת "גורדוס" בחולון כבר לקחו את הרעיון צעד קדימה, והשיקו שייק טורטית מיוחד בשם "ברגותית", שכוללת את הטורטית בנוסף לקרם ברולה ומקלות כיפכף.

 

מוגזם? מושלם? תחליטו אתם.

 

 

 
עוד כתבות במדור אוכל - וידאו
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.