בפיצה האט ישראל התלוצצו על חשבון ברגותי - העולם הערבי קרא לחרם

 
עודכן 14:32 10/05/2017

על רקע תיעוד האסיר הביטחוני אוכל טורטית ושובר את שביתת הרעב, פורסמה בדף הפייסבוק של הזכיין הישראלי פרסומת שבה נקרא ברגותי לשבור את השביתה עם פיצה. הדבר עורר סערה, ובעקבות כך פורסמה התנצלות רשמית מטעם החברה העולמית בעמוד הפייסבוק של "פיצה האט לבנון"

 
 
 
 
 
הקמפיין של פיצה האט, אשר עורר סערה בעולם הערבי
הקמפיין של פיצה האט, אשר עורר סערה בעולם הערבי צילום : ללא קרדיט
 

פרסומת שעלתה בעמוד הפייסבוק של "פיצה האט ישראל", המציגה את המחבל מרואן ברגותי, עוררה סערה בעולם הערבי וקריאות להחרמת הרשת. בעמוד הפייסבוק של "פיצה האט לבנון" פורסמה גם התנצלות רשמית מטעם החברה העולמית.

 

דף הפייסבוק של הזכיין הישראלי ניסה לנצל את ה"באז" סביב הסרטון שבו תועד האסיר הביטחוני שובר את שביתת הרעב כשהוא אוכל "טורטית". בתמונה, שעובדה בתוכנת עריכה, נכתב: "ברגותי, אם כבר לשבור שביתה, לא עדיף פיצה?" כשמגש פיצה של החברה מונח על רצפת התא.

 

פלסטינים ותומכי שביתת הרעב של האסירים לא צחקו מהבדיחה. הם קראו לחרם עולמי על החברה ואיימו לפתוח בצעדים משפטיים נגד ה"האשטאג" הקורא להחרמת "פיצה האט", שהפך לפופולרי. יש שדרשו גם התנצלות רשמית מהחברה. נשמעה גם טענה שהזכיין הלבנוני של החברה ניצל את המקרה כדי לשתף קריאות לחרם על ישראל.

 

"חברת פיצה האט הבינלאומית מתנצלת על כל פגיעה שנגרמה בידי הפוסט שפורסם בדף הפייסבוק 'פיצה האט ישראל'", נכתב בהתנצלות הרשמית שפורסמה כאמור בדף של הזכיין הלבנוני. "הפרסום לחלוטין אינו הולם ואינו משקף את ערכי המותג שלנו. הזכיין המקומי במדינה הסיר את הפוסט באופן מיידי והקשר עם הסוכנות שפרסמה אותו הסתיים".

 
עוד כתבות במדור בעולם
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 
עוד בערוץ