האם הגרסה החדשה של החטיף החקיין טובה יותר מבמבה?

 
עודכן 17:12 16/07/2017

מזל שאתם לא במבה, אחרת הייתם נעלבים. חטיף ותיק שעבר שידרוג מנסה לרשת את מקומו של החטיף הוותיק באמצעות מבחן טעימה עיוור. האם התלמיד עלה על מורו, ואיך הגיבו הטועמים ההמומים?

 
 
 
 
 
כמה שניות של התלבטות ועלינו על האמת הפריכה
כמה שניות של התלבטות ועלינו על האמת הפריכה צילום : יעל רייף
 

שקית כסופה נחתה במערכת, ועליה הוראות מסודרות וכותרת בולטת שזועקת "מבחן הטעימה של הקיץ". מיד נדלקו נורות הסקרנות ולקחנו רגע כדי להבין מה מסתתר בשקית המסתורית ואיך זכינו אנחנו להיות חלק מהמשחק. מסתבר, ותודה לקומוניקט, שהחטיף "שוש" של "שטראוס עלית" עבר לאחרונה שידרוג לצורך שיפור טעם ומרקם, וכעת מושק מחדש בגרסה אפוייה, שלטענת המשווקים לא נופלת בטעמה ובמרקמה מ"החטיף המוביל".

 

>> מה מנסה לרמוז לנו הביסלי החדש?

 

המנוח "החטיף המוביל" מופיע גם על גבי שקית הכסף המסתורית, כשהכוונה היא ל"במבה", אחד החטיפים הפופולריים בישראל אם לא ה-. לא פשוט להרים לגדולים, אבל היות שקברניטי המותג "שוש" בטוחים שמקצה השיפורים קירב את החטיף צעד נוסף לכיוון החטיף הוותיק יותר, החליטו להוציא לפועל את מבחן הטעימה הפתלתל, ומי אנחנו שנסרב?

 

 
האמת נמצאת בפנים. שוש המחודש
האמת נמצאת בפנים. שוש המחודש צילום : יעל רייף
 

לפני המבחן, הנה עובדת בונוס: אם תהיתם פעם איך מכינים "שוש", עכשיו הסוד נחשף: בשלב הראשון גורסים כמויות עצומות של תירס ומעבירים את המסה הטחונה תהליך של דחיסה חימום וחיתוך לחטיפים קטנים. בשלב השני מעבירים את החטיפים לתוף גדול ומצפים אותם בחמאת בוטנים. בשלב האחרון החטיפים נארזים בשקיות ומועברים לחנויות. עכשיו הם מוכנים למבחן הגדול.

 

>> במקום הזה אוכלים את ארוחת הבוקר עם הרגליים בתוך המים

 

פעלנו לפי ההוראות, הושטנו חופן שושים צהבהבים לקבוצת הטועמים ולחשנו בנחישות "תנו ניחוש... מה זה?", בדיוק כפי שכתוב על האריזה. האמת, הם קצת הופתעו, במיוחד מהטון המוזר וממעטה הסודיות, אבל לעסו כמו גדולים. בתום טקס הלעיסה התקבלו התוצאות הבאות: ארבעה טועמים (לכמה מהם חך עילאי, מתנשא ומנוסה) היו בטוחים שמדובר בבמבה. שבעה (לכמה מהם ביטחון עצמי מופרז), לעומת זאת, אמרו בביטחון "ממש לא במבה" וצדקו.

 

 

 
נראה בול כמו "החטיף המוביל". השוש המשופר
נראה בול כמו "החטיף המוביל". השוש המשופר צילום : יעל רייף
 

משהו במרקם היותר מדי פריך ובטעם התירסי המתקתק שמשתלט על הפה לקראת סוף הביס חשף את האמת שמאחורי החקיין. לא שלא היינו מכרסמים בכיף שקית שלמה מה"שוש" האפוי והמשופר, אבל במבה זה לא וגם לא צריך להיות, כי להיות חטיף תירס-בוטנים-ממאנצ'זים זה לגמרי בסדר וטעים, גם אם לא מדובר בגרסה משועתקת של החטיף הוותיק. מבחינתנו, גם אם מדובר בתלמיד הפחות מקובל, יש לו אמירה וזה ממש אחלה ונפלא.

 

שוש אפוי - 3.90 שקלים ל-80 גרם, להשיג ברשתות השיווק

 

 
עוד כתבות במדור אוכל - מובייל
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.