צלחת ריקה

 
עודכן 09:54 17/05/2006
יובל רוטבארד

מסעדה שמגרשת את אורחיה אם לא גמרו הכל מהצלחת, דג סכין דו להבי, חלב בעיניים ועוד הפתעות קולינאריות סביב הגלובוס

 
 
 
 
 

ילד טוב משאיר צלחת ריקה

וונדי דרשם כנראה תחשוב פעמיים לפני שהיא ובני משפחתה ישאירו את האגרול בצלחת, אם יסעדו שוב ב"דרגון האוס", מסעדת הבופה הסינית, הקרובה לאזור מגוריהם. וונדי, חברה לחיים ושני ילדיה הגיעו בשבוע שעבר למסעדת "דרגון האוס", מסעדה מסוג "אכול כפי יכולתך" האהובה עליהם, ואשר בה הם נוהגים לבלות לעתים קרובות. אך הפעם נכונה להם הפתעה לא צפויה, כאשר נתבקשו בבושת פנים לעזוב את המסעדה ולא לחזור. הנהלת המסעדה האשימה את המשפחה בהשארת אוכל רב מדי בצלחת. דרשם שילמה 5.95 דולר עבור כל סועד, אך היא ומשפחתה סולקו לאחר שמילאו רק צלחת אחת. "נאמר לנו כי בזבזנו יותר מדי אוכל, למרות שהמסעדה מוגדרת כבופה. אתה יודע איך זה עם ילדים, הם לא תמיד אוכלים הכל, ולעתים הם משנים דעתם ורוצים משהו אחר" ,אמרה דרשם. מנגד, עובדי המסעדה מסרו כי כבר מספר פעמים הבחינו בהתנהגות זו בביקורים קודמים של המשפחה, אך שמרו על איפוק. עם זאת, נמאס להם מההרגל המגונה הזה. "הם לוקחים ארבעה אגרולים וסרטנים, רק טועמים חתיכה קטנה אחת ואז משליכים את השאר.זה בזבוז של אוכל" אמרה הקופאית לין הויין. דרשם שהייתה המומה מהתקרית,התלוננה בפני מנהל המסעדה, קנט קאו כי שילמה על המנות, בין אם הם אכלו אותן או לא. קאו מסר בתגובה כי מסעדתו מציעה בופה של "אכול כפי יכולתך" ולא "בזבז כפי יכולתך". קאו מוסר כי משפחת דרשם ממלאת אוכל, אינה מסיימת ואז עורמת את אותן מנות שוב. דבר זה חוזר על עצמו פעמים רבות. עם זאת, נקבל אותה ואת בני משפחתה בחזרה אם יתנהגו בכבוד הראוי.
 

קנה דג, קבל סכין גילוח מתנה

משטרת צפון אינדיאנה חוקרת מקרה של אישה, הטוענת כי סכין גילוח שנמצא בכריך הדג שאכלה, גרם לחתכים בחלק הפנימי בגרונה. ליסה גריפין, בת ה-35, טוענת כי קנתה כריך דג ברשת "ראלי המבורגר" ולקחה אותו עימה לביתה. לאחר שנגסה שלושה ביסים מהכריך, הקיאה את שאכלה והקיזה דם רב. מעבר לעובדה כי התוצאה שנגלתה לפניה לא הייתה מלבבת במיוחד, גילתה לתדהמתה סכין גילוח בעל להב כפול, יחד עם שיירי המזון שיצאו זה עתה. ליסה הובהלה למרכז הרפואי סט ג'וזף , והיא במצב טוב ומתאוששת מפציעתה. המשטרה מסרה כי לאחר בדיקה , החתכים בגרונה של ליסה אכן נגרמו כתוצאה מסכין הגילוח. קרייג בנסר, אשר מפעיל מספר סניפי "ראלי המבורגר" באזור, מסר כי המסעדה משליכה את מיכלי האוכל המשומשים, כך שהמשטרה יכולה לבדוק אותם וליצור קשר עם הספקים. עדיין לא נשמעו התפתחויות החקירה מצד המשטרה, ואנו ומקווים לשמוע מה העלו בחכתם.
 

נשק אולטימטיבי: השפרצת חלב

יש אמרה הגורסת כי "בהודו, הכל אפשרי", הסיפור הבא מוכיח זאת. פרוין קומאר, מתאגרף צעיר בן 16 מהכפר דריאפור, התפרסם בזכות יכולתו להחדיר חלב לאפו ולאחר מכן להתיזו דרך עיניו. קומאר יונק את החלב דרך נחיריו, ומתיז זאת החוצה דרך צינוריות הדמעות שבעיניו למרחק של 3.5 מטרים. לא בכדי הרוויח קומאר את מקומו בספר השיאים של "לימקה" (המקבילה ההודית לספר השיאים של "גינס"). בנוסף, קומאר מחזיק גם בתואר הלאומי של אכילת 170 פלפלים ירוקים חריפים ב-5 דקות ו-7 שניות. הוא מוסיף ואומר כי הוא יכול להחדיר מסמר לאפו, מבלי לחוש אי-נוחות. אחיו של קומאר מוסר כי פרוין מהווה השראה לרבים בכפר ובסביבתו, וכי מקווה כי בעתיד יימצאו נוספים שימשיכו את דרכו.
 

סיבת הרצח: עגבנייה

מוחמד עודין, בן 43 ,שף במקצועו הודה באשמת דקירת מלצר העובד במסעדתו. עודין נשפט לשנת מאסר בפועל, באשמת ניסיונות תקיפה ודקירה את מיין וו, מלצר המסעדה. המלצר הבחין כי עודין משתמש בעגבניה רקובה בבישוליו והעיר לו על כך. מאחר שזה המשיך במעשיו, ניגש וו והתלונן על השף בפני מנהל המסעדה. וו טוען כי דאגתו הייתה נתונה לבריאות הסועדים וקבלתם אוכל טרי וראוי למאכל. כאשר חזר למטבח, עודין הגיח אליו מאחור והדף בראשו בחוזקה באמצעות כף. וו הסתובב אליו וגילה כי עודין אוחז בידו השנייה סכין מטבח באורך 30 ס"מ, באמצעותה דקר אותו ארבע פעמים. המלצר המתחשב טופל ומחלים מפצעיו.
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות