המדריך השלם של הקורדון בלו לשיטות בישול, מהדורה ישראלית

 
עודכן 12:07 09/01/2007
נענע אוכל

ספר לימוד לכל דבר ועניין, היישר מהאוניברסיטה הנחשבת בעולם. כל מי שמעוניין ללמוד טכניקה ולא רק לבצע מתכונים כתוכי (מוכשר אמנם, אבל תוכי), מוכרח להצטייד בספר הנ"ל. אחריו באמת תהיו בשלנים טובים יותר וחכמים יותר

 
 
 
 
 
הספר מכיל 700 טכניקות שונות לבישול ואפייה של כל מה שיעלה על דעתכם.
את ההנחיות מלווים 200 תצלומים של "שלב אחר שלב" ברורים ביותר וכוללים גם הסבר של אופן ההגשה והקישוט. ו-150 מתכונים שונים לישום הטכניקה.

הספר הוא מעין בית ספר כתוב של כל המידע החשוב שסביב המתכון, החל בעיצוב והגשה, אופן פילוט דגים, או קשירת בשר למילוי, דרכים לטגן ביצה וכיצד להכין קישוטי מזון מהמזרח הרחוק. יש פה הכל מכל וכל. המידע העצום מוגש לקורא בצורה ברורה מאוד, עם מעט מלל והרבה תמונות מדויקות.

הספר מעניק לבשלן מידע מקיף על כל מתכון החל מקטעי טריוויה על מקור המתכון או אנקדוטות בדבר המצאתו וכלה בכלים הדרושים, באופן השימוש בהם והסברים על השיטה.

אני מרבה לנזוף בהוצאות הדורשות מעל 100 שקלים לספר בישול, אבל הספר הזה שעולה 138 שקלים, הוא לא רק שווה את מחירו אלא ממש זול לעומת המידע הרב שהוא מספק.

כחובבת ספרי בישול , וקוראת אדוקה של ספרים אלה, אני יודעת שרובם דומים זה לזה. הספר הזה יוצא דופן, לא רק בתכנים שלו, אלא בכמות המידע שהוא מספק. לו היה עלי לבחור לרכוש ספר בישול אחד השנה, הייתי ממליצה על הספר הזה.
ובשתי מילים - לרוץ ולקנות.
 
כתבו: ג'ני רייט ואריק טרויי
צילום:דיויד מוראי
תרגום המהדורה הישראלית: עליזה ספקטור
הוצאת כנרת.
מחיר: 138 שקלים
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.