הצעה מפתה מלילית

 
עודכן 15:03 07/03/2007
מאיה פלמון מעוז

מסעדת לילית מארחת שפים מובילים לארוחות טעימות חד פעמיות, הכספים הולכים לעל"ם, אז אנחנו החלטנו למחוא כפיים. הארוחה של פברואר לעיונכם, נעדכן ונתריע לגבי ההמשך

 
 
 
 
 
כאן גרים בכיף גורמה וערכים לוי (תמונה: יח"צ)
כאן גרים בכיף גורמה וערכים לוי (תמונה: יח"צ)
בתוך ג'ונגל המסעדות התל אביבי, שוכנת לה לבטח מסעדת לילית.
מול אימפריות האוכל, העיצוב, השיק וקפיטליזם, שייכת לילית לטרנד נשכח - הפילנתרופיה, מילה שרובנו לא יודעים אפילו לאיית. לילית נתרמה לפני שש שנים על ידי מקימיה, לאחר חמש שנות פעילות מוצלחות כמסעדה פרטית, לעמותת על"ם ומאז, כמו כל יתר שכנותיה המסעדות, ממשיכה לעשות כל מה שאפשר בשביל להרוויח. במטבח המסעדה עובדים בני הנוער של העמותה, שבשבילם זו כנראה הזדמנות כמעט חד פעמית לרכוש מקצוע. הם עובדים למעלה משנה במסעדה ורבים אכן משתלבים אחר כך בעבודה במסעדות מובילות בארץ. רווחי המסעדה לא עוברים אל כיסים פרטיים ומנופחים מדי, אלא לעמותת על"ם - למען נוער בסיכון.
 

ומה לנו ולזה?

מכיוון שאג'נדות חברתיות אינן בדיוק מראה שכיח במחוזותינו, ומכיוון שחבל מאוד שכך, החלטנו בצעד קליל לתת במה לפעילותה המבורכת של מסעדת לילית, ולתרום את חלקנו בקידום מטרותיה.
ובכן לידיעת הציבור, החל מחודש ינואר, מארחת המסעדה אחת לחודש שף שיבשל עם שף המסעדה, עומר בן גל. השניים יבשלו ארוחת טעימות חד פעמית שכל הכנסות הארוחה קודש לפרוייקט על"ם בלילית כמובן.
 
לטעמנו זו הזדמנות מצוינת לחוות את נחת ידם של כמה ממובילי המטבח הישראלי, שנדבקו , גם אם לרגע, בקדחת אהבת הזולת של לילית. אמנם תשלמו יפה, אבל הפעם כאמור, כספכם יממן עולם טוב יותר במקום מושבי עור לטוארג החדש של מישהו. ואם זו לא דרך לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אז לא ברור לנו מה כן.

ינואר כבר חלף כך שאין צורך לפרגן, אבל ארוחת פברואר בפתח ולהלן עיקרה:
ביום שני ה-5 בפברואר, בשעה 19:00, יתארח בלילית דניאל זך, שף מסעדת "כרמלה בנחלה", ויבשל עם שף בן גל וכמובן עם הנערים, ארוחה ישראלית ומיוחדת, בסגנונו.
עלות הארוחה – 250 שקלים, ויש להזמין מקומות מראש.

מסעדת לילית
דפנה 3 (בית אסיה)
טלפון - 03-6091331
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.