פסטיבל לכל כיס ומותן

 
עודכן 10:25 05/03/2007
מאיה פלמון מעוז

80 מסעדות מזמינות אתכם לטעום מהתפריט שלהם תמורת 79 שקלים. לא תמצאו כאן את מול ים, רפאל או ארקדיה, אבל בהחלט יש כאן כמה מציאות חביבות שביקור בהן במחיר כזה הוא סוג של אטרקציה

 
 
 
 
 
בשביל לטוס לבקר בניו יורק לא ממש צריך סיבה מיוחדת, ובכל זאת, פעמיים בשנה יש עוד סיבה לעשות את זה- מיטב מסעדות העיר פותחות את דלתותיהן לקהל הדלפון, ומציעות לטעום מהתפריטים שלהם במחירים שהכיס יכול לסבול. שם זו ממש חגיגה, כי בימים כתיקונם ביקור בחלק מהמסעדות שמשתתפות הוא בלתי סביר לחלוטין, עד כדי כמעט בלתי אפשרי.

אצלנו מיהרו לאמץ את הרעיון החיובי הזה, אבל הביצוע, לפחות מריפרוף ברשימת המשתתפים, קצת מאכזב, או לפחות רחוק מאוד מהאח הגדול בניו יורק.
 

ניו יורק זה לא כאן

תפוח קטן. קינוח של מטרו
תפוח קטן. קינוח של מטרו
אז ניו יורק אנחנו לא, אבל בין ה-4 ל-10 במרץ (כן, ממש עכשיו), 80 מסעדות ברחבי הארץ מציעות לכם לטעום ממיטב המנות שלהן, תמורת 79 שקלים לארוחה מלאה של שלוש מנות.

לטעמנו רובן המכריע של המסעדות שמשתתפות בפסטיבל לא צריך להתאמץ הרבה בשביל להתאים את עצמם למחיר שמוצע בפסטיבל. ו-79 שקלים זה תימחור שהיינו ממליצים להם לאמץ גם ביתר ימות השנה

אולי העניין המעניין יותר הוא שהפעם, לצד התפריטים המוזלים, בנו המסעדות תפריטי "גורמה בריאות" במחיר זהה, אשר יוגשו במקביל לתפריטי הפסטיבל במשך השבוע. לפחות לשומרים על הגיזרה יש סיבה לחגוג.

רשימה חלקית של המסעדות המשתתפות כוללת את:
מרתה, עד העצם, om (הוד השרון), הלנה בנמל (קיסריה), תהל, רוסו (רמת ישי), תישרין (נצרת), ננצו'קה, סנטה פה, מיקה, ברוהאוס, חסילון (הרצליה), פסטיס, ננוצ'קה, פוייקה ועוד ועוד.

לסיכום נאמר, שכל הרעיון הזה חיובי בעיקרו, אך המחיר הוא לא אטרקציה בהתחשב במסעדות שמשתתפות ובמיוחד באלה שלא.
אנחנו גורסים שאם ניו יורק, אז עד סוף, ופסטיבל כזה יהיה שווה כרטיס טיסה כשמסעדות של 200 שקל לאדם ומעלה תצטרפנה לחגיגה.

כל הפרטים באתר הפסטיבל
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.