אחראי משמרת: רגע בחיים

 
עודכן 13:12 20/10/2007
צ`ק פליז

לפני שאתם מתעצבנים וקוראים לאחראי משמרת, רק קחו בחשבון שאתם נורא מפריעים לו לעבוד. קצת התחשבות, בחייכם. מלצר בהפרעה

 
 
 
 
 

מחפשים את יונתן

טוב, השעה כבר שמונה. חייבים לשבת. מיכל! מיכל! נו, בואי. כן, שולחן אחד. טוב מעולה, רגע, איפה יונתן? נו! מיכל, תמצאי את יונתן בבקשה. בעצם, לא משנה. אל תזוזי. מישהו יכול למצוא לי את יונתן? לא, סליחה אדוני. לא התכוונתי לצעוק. להיות בשקט ח'ברה. מה? טלפון? טוב, תני לי. עוד רגע בבקשה. סיון, את יכולה לקבל את האנשים בדלת? הלו. וברכה. היום בערב? כמה אנשים. חמישה, כן. עוד רגע. מעשנים או לא מעשנים? תוכל להמתין שנייה אחת? תודה. מה? איפה יונתן? מאחר?! תגידי לו שאם הוא אוהב את העבודה שלו הוא יהיה פה תוך חמש דקות. אורלי, צריך לפנות לשבע. מה הבעיה? טוב, אז תלך אחורה להביא. רגע, הייתי באמצע מ.. מישהו ראה את הטלפון? איפה השארתי אותו. או, הנה. סליחה על ההמתנה, אני מאוד מצטער. לא, לא, השירות שלנו בטלפון לא מעיד על השירות שלנו במסעדה. לא, באמת סליחה אדוני, והרשה לי להעניק לך ולחבריך קוקטיילים על חשבון הבית, עכשיו באיזה שעה אמרת שאתם רוצים להגיע? יופי. מצויין. תודה אדוני. להתראות. יונתן כבר פה?
 

מי פנוי בשבע?

נדב? יונתן? הלווו? (צילום: asap images)
נדב? יונתן? הלווו? (צילום: asap images)
כן, עוד רגע! סיון, חמש מנופפים, תיגשי אליהם בבקשה. מה נדב? נגמר הלחם? שולחן 12 מחכה כבר כמה דקות. כן, אני הולך להביא. מיכל, עזבי, אנחנו לא מחכים. את מוכנה? תרשמי, מרק היום... רגע נדב, אני הולך להביא לחם. תגיד להם שהוא מייד יגיע ושהוא מאיתנו, כמובן. בואי, תצעדי איתי. כן, איפה היינו? מרק היום, כן... מרק היום הוא מרק אפונה טחון עם עיטור של כוסברה ושמן זית על ציר בקר. אין כרגע את המנה של החציל המוקרם. ויש היום גם סטייק לבן, את רושמת? בצ'טני תאנים. מוגש עם פירה. כן. טוב, תעלי למשמרת, אני הולך להביא את הלחם. אבל מיכל, רגע, תאספי את השיער. כבר דיברנו על זה! תראי אם נדב צריך עזרה בפנים ותתחילי להשתלט על הפוליש. ערב ארוך לפנינו. ומיכל, כשיונתן מגיע תעלי אותו למשמרת. אני כבר אטפל בו אחר כך. אורלי, מה עם הפינוי של שבע? וקחי הזמנה מעשרים. רגע, איפה הטלפון... כן, הזמנה להערב... זוג, עוד רבע שעה... אני מצטער, אנחנו מלאים... אפשר להגיע על בסיס נדב פנוי... קח נדב, הלחם. הוא כבר פרוס. אז תתנצל עוד פעם. טוב... תגיד לי כשהם בקינוחים. שלום, הזמנתם? מה השם? תמר. כן, בבקשה. זה השולחן שלכם ומייד ייגש אליכם מלצר... שמישהו יקרא לסטנד ביי... או, יונתן, תודה שהחלטת להצטרף אלינו.
 

משבר הסטייק

רצתה סטייק (ninjapoodles, flickr)
רצתה סטייק (ninjapoodles, flickr)
מה זה הסטייק הזה? חזר?! רק הגעת וכבר אתה מתחיל לעצבן אותי? כן, בוא אחורה. מה קרה? אוקי. טוב, תשאיר את זה פה. מטבח שלום! יש לי פה סטייק שחזר כי יש לו טעם, ואני מצטט: "של גומי ישן שמישהו דרך עליו"... מידת עשייה, אמורה להיות מדיום. זה נראה יותר כמו וול דאן. כן, כמה זמן לחדש? יופי. אני תיכף מדפיס. יונתן, איזה שולחן זה? תיכף יוצא להם חדש. שלום, אני מאוד מצטער על הסטייק. כן, מה שקרה זה שהייתה אי הבנה... כן, אני מבין שאת רעבה... אבל הם כבר עושים לכם חדש והוא ייצא ממש תוך כמה דקות. תרצי עוד משהו לשתות בינתיים? אוקי. אני מאוד מצטער על העיכוב. טוב, יונתן. עוד רגע יצא לה חדש. עשו לך בריף? עדכנו אותך על הכל? יופי. ויונתן, אני רוצה לדבר איתך אחרי המשמרת. זה האיחור השני של... מה זה היה? כן, זה נשמע מהמטבח. מה קרה? תגידו אתם משוגעים? זה נשמע כאילו חצי מסעדה נשברה לנו הרגע! טוב, שמישהו יטאטא את הזכוכיות. איפה השוטף כלים? טוב, תנקה ואחר כך תעשה סיבוב בשירותים בבקשה. סיגריה? נראה אחר כך. טוב, שנייה אני עושה טלפון, תשימו עין... ושמישהו יקבל את האנשים בכניסה. הלו? מותק? כן, זה אני. כן, שומעת, נראה לי שנוותר להיום. כן, אני לא אצליח לצאת מוקדם, ויש לי הרגשה שאני אהיה הרוג. אני מצטער. טוב, אני חייב לחזור. כן... כמעט שמונה ורבע, ויש לי מלא הזמנות. גם אני אותך... ביי.
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.