לא מעורבב

 
עודכן 12:30 17/02/2008
אלדד לוי, על השולחן

תשכחו מהשידוך הסינטטי של רדבול וודקה - P.I.N.K מציגה: האנרגיה כבר בפנים

 
 
 
 
 
מדוע אי אפשר לקבל וודקה אנרגטית, בלי תיווך של סוכן בעל טעם סינתטי? אז מתברר שאפשר, וגם יש מי שמתנדב לעשות זאת עבורנו. הכירו את p.i.n.k Vodka

וודקה “רד בול” הפכה בארץ לשם גנרי לכל וודקה עם כל משקה אנרגיה שהוא. שילוב של אלכוהול עם רמות מטורפות של קפאין נחשב למנוע האולטימטיבי של כל חובב ריקודים מקומי, ולא רק. והטעם? לא נלכלך. אבל כרגיל, מגיע מישהו עם השאלה: למה לעצור כאן? מדוע אי אפשר להכניס את האנרגיה לתוך הוודקה, בלי תיווך של סוכן בעל טעם סינתטי? אז מתברר שאפשר, וגם יש מי שמתנדב לעשות זאת עבורנו.


p.i.n.k Vodka מאיימת להיות הדבר הבא בשוק האלכוהול המקומי — וודקת פרימיום הולנדית אליה מוסיפים בפלורידה קפאין וגווארנה — ממריץ טבעי שעובד על הגוף אחרת (שחרור חומר מבוקר ואיטי יותר מקפאין). הקשישים בינינו זוכרים ניסיון לא מוצלח לייבא משקה אנרגיה ברזילאי בשם זה לפני עשורים לא מעטים — אז זה היה פתרון מצוין לבעיה שעוד לא היתה. מי שמחפש משקה בעל לוק סקסי, עם טעם וריח של וודקה אמיתית (כלומר בלי זה ובלי זה), אבל עם תמריץ אנרגטי דיירקט למוח — זה הבקבוק בשבילו. השיווק בארץ תל אביב מתחיל בינואר, ומאוחר יותר יימשך גם בארץ ישראל. הגלאמור לא היה מעולם ורוד יותר.
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.