הישרדות קשה לעיכול

 
אוכלים את מה שבישלו לעצמם
אוכלים את מה שבישלו לעצמם צילום: הישרדות, ערוץ 10
 
עודכן 23:35 15/04/2009
הישרדות, ערוץ 10

עיני צלופח, מעיים של נשר, ביצי צבים ותמנון בלתי לעיס - איגור ניצח במשימת הווטו כשחיסל את התפריט, ולא ממש בטוח, אם היה צריך תחרות בשביל לבלוע את זה. במה אתם לא הייתם נוגעים?

 
 
 
 
 
יש יצורים השולחים זרועות לכל עבר
יש יצורים השולחים זרועות לכל עבר צילום: הישרדות, ערוץ 10
למרות שלא צלח במשימה הנקמה הגדולה להדיח את אופיר, בניגוד להכרזה הגדולה שהוא אכן אוכל נבלות, הצליח איגור להכניס אל פיו, בצורה כמעט נונשלנטית, תפריט שלא היה מבייש מסעדה תאילנדית משובחת ברובע הקוואסן: מעיים של נשר, ביצי נשר (אוכל נבלות), שבלול גדול, עיני צלופח, זרועות תמנון ועוד מיני מאכלים, שיוצרים רטט נוגע ללב על הצלחת.

קיסם שיניים לא היה לו וגם לא מי פה לרענן את הארומה הנפלאה שנוצרה שם, אבל אחרי הרזומה המרשים שלו בתכנית באכילת דברי גועל בצורה וולנטרית, הניצחון של איגור במשימה לא היה מפתיע במיוחד. קשה היה שלא להתמוגג מרגעי הקסם הטלוויזיונים שאילצו את נטע לי, המגרסה האנושית, לדברי אריק, לבלוע כמעט את כל התיקנים, אך להישאר מחוץ לדו קרב, ולצפות באופיר גומע מעיים של חולדה, כאילו היו אלו שקדי עגל של מסעדת "מסה", בעוד יואב מלקק את השפתיים מהחלב והעוגיות שזכה בהם ברולטה.

זה הרגע לשוב ולצפות בשורדים מקבלים את המנה שלהם. כן, כל אחד בחיים אוכל את מה שהוא מבשל לעצמו וגם בהישרדות המצב בהחלט לא רחוק מזה.
 
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 
עוד בערוץ