בטי ונחי מבשלים

 
הנבחרת של בטי ונחי
הנבחרת של בטי ונחי
 
עודכן 11:33 05/11/2008
מערכת קרב סכינים

במושב רמות שבצפון מבשלים בטי ונחי מטעמים מיוחדים לאורחים שמגיעים למסעדה הביתית שלהם. נחי הוא השף המזוקן והחייכן שמתבל את עבודת המטבח בהרבה הומור

 
 
 
 
 
המסעדה של בטי ונחי שוכנת בביתם במושב רמות. היא קיימת כבר שבע שנים ומגישה מזון לאורחי הבית שבעה ימים בשבוע. אצל בטי ונחי לא תמצאו תפריט. במקום הם מציעים לכל סועד ארוחה ענקית המכילה כעשרים מנות כבדות ומדושנות הייחודיות לה. שולחנות המסעדה ממוקמים בסלון הבית ובחצר יש מקומות ישיבה נוספים לימי הקיץ. האווירה במקום מאוד חמה, כפרית ונעימה. מדי ערב נחי עובר בין כל שולחנות הסועדים, שואל לשלומם ומהווה אטרקציה לא קטנה לקהל המגיע למסעדה.
 

השף נחי אלקין

שף נחי אלייקים
שף נחי אלייקים
בן 61, לא למד בישול מימיו ומגדיר עצמו כאוטודידקט. עבד שנים רבות בצרפת ובאנגליה והשתתף באינספור תחרויות בינלאומיות וקצר הרבה פרסים. הוא מתמחה בגבינות (גידל עזים באנגליה וייצר מהחלב שלהן גבינות משובחות). נחי הוא איש שטח, נראה קיבוצניק מסוג אחר, מגדל דגים בבריכת נוי כסוג של תרפיה ואף הקים בשתי ידיו שלושה צימרים מפוארים למבקרים. הוא נוהג לשתות קצת ערק ומלא חיוך והומור. בטי, אשתו של נחי, לוקחת חלק בעבודת המטבח ואחראית גם על עיצוב המסעדה והמנות.
 

רוצים לבשל כמו במסעדה?

 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות