החיים בבועה

 
עודכן 14:39 03/05/2009
שולי דיכנו

חבורת חובבי אלכוהול התכנסה לבחון את הבשורה החדשה בתחום הוודקה פרימיום - וודקה O2 מבעבעת. הסאונד - שמפניה, הטעם - מפתיע, התוצאה - עליצות יתרה

 
 
 
 
 
שומעים את הפססס?
שומעים את הפססס? צילום: מתוך אתר הבית
חובבי וודקה כבדים התכנסו לבדוק את הבשורה הרעננה שבעבעה במוחו הקודח של פיליפ מייטלנד האנגלי – "O2" וודקה מבעבעת.

הנסיינים קיבלו "945", גרסת סופר פרימיום בבקבוק שחור מטאלי ואלגנטי. וודקה שעברה חמישה תהליכי זיקוק במזקקת נחושת ומכילה 47% אלכוהול, אחוז המאתגר גם בעלי השכלה אלכוהולית נרחבת. בתהליך שמייטלנד פיתח במשך שנתיים, מוחדרות לוודקה בועות זעירות ומכניסות טוויסט למשקה הקלאסי.

מפתיע לפתוח פקק של בקבוק וודקה ולשמוע "פססס" המעיד על הבועות העולצות בפנים. הכבדים שבחבורה בחרו לנסות את הוודקה המסקרנת נקייה וללא תוספות, וכל עוד התנסחו בבהירות, תיארו את הבועות הקטנטנות המוחדרות לוודקה כמעניקות תחושה דומה לשתיית שמפנייה, בתוספת הבאזז של ריכוז אלכוהולי גבוה. העדינים שבינינו העדיפו להכין קוקטיילים שונים, כאן היתה חלוקה בין אלו שהוסיפו לוודקה המבעבעת משקה תוסס ושימרו את אפקט הבועות, לעומת אלה שדיללו באמצעות קרח ומיץ חמוציות ובכך הפסידו את השעשוע. כל המשתתפים הסכימו בעניין טעמה החלק של הוודקה ועמידתה בסטנדרט וודקות הסופר פרימיום המוכרות.

כאמור, 47% אלכוהול ותוספת 'מזרזת' של בועות שמחות, נתנו את אותותיהם והפכו את הערב לצוהל מאוד. לנסיינים שלום, כולם חזרו הביתה שתויים קלות (במונית).
 
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.