תקנון תחרות פרסי האוכל 2010

 
עודכן 14:14 20/10/2010

תקנון תחרות פרסי האוכל 2010

 
 
 
 
 

תקנון תחרות פרסי האוכל ‏2010

 

א. התחרות

 

חברת טיים אאוט ת"א (להלן: "טיים אאוט") עורכת תחרות פרסי האוכל 2010 (להלן: "התחרות") במסגרתה יוענקו פרסים למועמדים  שנבחרו ע"י חבר השופטים של טיים אאוט, והכל בהתאם לתנאי תקנון זה. הפעילות תנוהל על ידי טיים אאוט. קוראי טיים אאוט, גולשי נענע10 והסועדים במוסדות האוכל המעומדות יצביעו באתר האינטרנט של נענע10 בכתובת -  food.nana10.co.il/timeoutובאמצעות גלויות הצבעה במסעדות המעומדות.

 

ב. תקופת התחרות

 

הפעילות תפתח ביום חמישי 21.10.10 ותסתיים ביום שני  15.11.10. טיים אאוט רשאית להאריך או לקצר את תקופת הפעילות, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

 

ג. תנאי ההשתתפות בתחרות

 

בתחרות רשאים להשתתף גולשים/ות, קוראי מגזין טיים אאוט והקהל רחב, אשר מילאו את פרטיהם המלאים והנכונים כמסומן ופעלו על פי הנחיות באתר ובגלויות ההצבעה ופעלו בהתאם לנוהלי הרישום הזכאות לזכייה בפרס ומימוש ההטבה היא רק ובכפוף לעמידה בתנאים.

 

ד.   נוהל רישום

  • - יש להיכנס לאתר הפעילות ניתן להגיע בכתובת: food.nana10.co.il/timeout
  • - בכדי להשתתף בתחרות פרסי האוכל על הגולש לבחור באחד המועמדים בכל קטגוריה ולמלא את פרטיו: שם פרטי, שם משפחה, כתובת, דואר אלקטרוני, מספר טלפון.

 

ה. מנגנון ההצבעה ובחירת הזוכים

בכדי להשתתף נדרש מהגולש/ת להצביע לקטגוריות השונות. בכל קטגוריה הגולש ה 500 יקבל פרס.

בין המצביעים יוגרל הפרסים הבאים: שוברים לארוחה זוגית במסעדות, בקבוקי יין ומנוייים שנתיים לטיים אאוט ת"א.

 

ו. פרסים

הזכייה הינה אישית, לשימוש המשתתף הזוכה בלבד ואינה ניתנת להעברה.

 

ז. כללי

  • - במידה ויתברר שהזוכה השתמש באמצעים בלתי כשרים, זכייתו תיפסל ותועבר לבא אחריו. בנוסף, המשתתף יהיה אחראי כלפי טיים אאוט בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרם לה עקב תביעה ו/או טענה של צד ג' כלשהו .
  • - בכדי לממש את הזכייה, על הזוכה להציג תעודה מזהה ו/או אישור הורים או אופטרופוס חוקי באם מדובר בקטין, וכן כל אישור נוסף שיידרש. במקרה של אי המצאת אישור כאמור או במקרה של אי התלוות האפוטרופוס, תתבטל הזכייה ותועבר לזוכה הבא בתור והזוכה לא יהיה זכאי לפרס חליפי.
  • - טיים אאוט רשאית לשלול את ההטבה/ות או חלק מהן מלקוח, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
  • - טיים אאוט רשאית להפסיק את התחרות בכל עת, על פי שיקול דעתה (להלן: "ביטול התחרות"). למען הסר ספק מובהר, כי במקרה של ביטול התכנית לא תהיה זכאות להטבות ו/או לשווין, גם אם התכנית בוטלה לאחר רישום להטבה.
 
עוד כתבות במדור תחרות פרסי האוכל 2010
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.