משחקים בקפה • חלק א'

 
בואו לפתוח בית קפה וירטואלי
בואו לפתוח בית קפה וירטואלי צילום: צילום מסך
 
עודכן 07:30 14/07/2011

תמיד חלמתם להקים דוכן קפה ולא העזתם? רוצים לחוות על בשרכם כמה זה קשה להיות מלצר בבית קפה? 3 משחקי מחשב מגניבים שיקרבו אתכם וירטואלית לעולם המשקה הממכר

 
 
 
 
 

קפה כל יום

(Daily Cuppa JO)

רוצים לדעת בכל בוקר מחדש באיזה מצב רוח קפאיני אתם היום? לוח השנה של Daily Cuppa JO יסייע לכם לבחון בכל יום מחדש מי אתם היום. לא מדובר במשחק של ממש אלה יותר סוג של "הורסקופ" יומי על מצב רוחכם והעדפותיכם לאותו היום.

 

איך משחקים? בכל מסך תאלצו לבחור מרכיב אחר כאשר מכלול המרכיבים יחד ירכיבו בסופו של דבר את "דמותכם". המשחק יתחקר אתכם איפה אתם מעדיפים לבלות - במועדון, בחוף הים או בבית הקפה, מה הוא הקפה המועדף עליכם - קפה קר, קפוצי'נו או אספרסו ומה תבחרו כתוספת בקפה - קינמון, מנטה, תפוז או קצפת. כמו כן, תתבקשו, באמצעות יד וירטואלית, לטחון את הקפה שלכם למידת הטחינה הרצויה והמועדפת עליכם. לאחר שתסיימו להשיב על כל השאלות תופיע הדמות שמאפיינת אתכם באותו יום בשבוע והיא תשובץ בלוח השנה השנתי שבמשחק.

רוצים לשחק?  קפה כל יום 

 

 
באיזה מצב רוח קפאיני קמתם היום - Daily Cuppa JO
באיזה מצב רוח קפאיני קמתם היום - Daily Cuppa JO צילום : צילום מסך
 

קופי שופ

(Coffe Shop)

תמיד חלמתם להקים דוכן קפה משלכם ולא ידעתם אם תצליחו בכך? למה שפשוט לא תתחילו בקטן אל מול מסך המחשב, קונים וירטואלים, כסף שהוא לא באמת שלכם ואפשרות לסגור את העסק בכל רגע נתון.

 

איך משחקים? בקופי שופ, יעמדו לרשותכם 14 יום במהלכם תצטרכו להוכיח כמה אתם טובים בניהול עסקי הקפה ובמכירות. מידי יום תדרשו להחליט על כמות המצרכים הדרושים לעסק לצורך הפעלת עגלת הקפה באותו היום (כוסות, קפה, חלב וסוכר) וכן תתבקשו להחליט מה הוא מחיר הקפה בהתחשב בתנאי מזוג האוויר (כנראה שהמכירות שלכם ירדו כשחם ולהיפך) ואיכות הקפה (בשביל קפה איכותי צריך לשלם יותר).

רוצים לשחק? קופי שופ.

 

 

קפה ומאפה

(Cup n' Cake)

מי מאיתנו לא מלצר בימי חייו בבית הקפה השכונתי וננזף על כי ביקש קפה חלש ולא חזק, הקפוצי'נו קר והשירות בכללותו לוקה בחסר. קפה ומאפה הוא בדיוק המשחק שיאפשר לכם לתרגל באופן וירטואלי שירות יעיל מה הוא כשמהירות במשחק הזה היא ללא ספק שם המשחק.

 

איך משחקים? לבית הקפה נכנסים ללא הרף לקוחות אותם יהיה עליכם להושיב לצד השולחן ולהגיש במהרה תפריט שכן אם לא הם פשוט יקומו ויעזבו את בית הקפה בפנים זעופות ואתם מצידכם תאבדו נקודות במשחק. לאחר שהלקוח יבחר בתפריט מה ברצונו לאכול או לשתות תתבקשו לבצע את ההזמנה באמצעות לחיצה על קוביות צבעוניות כאשר מאחורי כל קוביה עומדת מנה. במידה ואינכם זוכרים איזה צבע שייך לאיזו מנה תאלצו לפתוח גם את "מילון הצבעים" שיזכיר לכם באיזה קוביה עליכם לבחור. מהירות היא שם המשחק כבר אמרנו?

רוצים לשחק? קפה ומאפה.

 

 
הגישו ללקוחות קפוצי'נו ונס - Cup n' Cake
הגישו ללקוחות קפוצי'נו ונס - Cup n' Cake צילום : צילום מסך
 
 
 
עוד כתבות במדור סודות הקפה
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.