לתוספת הזו הם לא ציפו: ג'וק בפיצה של דומינוס

 
עודכן 12:04 17/05/2012

גולש פרסם בעמוד הפייסבוק הרשמי של דומינוס פיצה סרטון מטריד במיוחד שהוסר על ידי מנהל הקבוצה כמה שעות לאחר מכן. "מצאנו חבר מתחת למשולש שהצליח להתבשל עד למרקם קריספי". חברת דומינוס בתגובה: "רואים את העניין בחומרה". צפו בסרטון

 
 
 
 
 

זהירות, הסרטון מזיק לעיכול

 

בן נובק ו-3 חברים נוספים הזמינו אתמול בערב 2 מגשי פיצה מחברת דומינוס, אבל אף אחד מהם לא ציפה לתוספת ההזויה שהתווספה מתחת לאחד המשולשים - ג'וק גדול במיוחד. נובק מספר כי רק לאחר שאכלו 2 משלושים ורגע לפני שנגסו בשלישי, גילו את ה"חבר" הלא רצוי כשהוא דבוק לבצק.

 

עוד מוסיף נובק כי צלצל לשירות הלקוחות של החברה, סיפר על התקרית ואלה מצידם הודיעו שיזכו אותו על המשלוח וישלחו שליח כדי שיאסוף את הפיצה ויביא להם חדשה במקום. מה שאכן קרה זמן קצר לאחר מכן.

 

בין לבין צילמו החברים את המגש והעלו בחצות את הסרטון לעמוד הפייסבוק הרשמי של דומינוס במטרה לידע אותם על הג'וק המסתנן וכדי לבקש מהם לבדוק את התנאים הבריאותיים של הסניף. "דומינוס פיצה היקרים, הערב הזמנו פיצה לרמת השרון וקיבלנו תוספת לא צפויה במגש (מצורף סרטון). מבקש לבדוק בריאותית את הסניף ששלח לנו את הפיצה כדי לראות שאכן עומד בתקנים המתאימים".

 

בסרטון גם נשמע נובק כשהוא וחבריו מתארים את התוספות החדשה: "התגלה חבר שאיכשהו הצליח להתבשל ביחד עם הפיצה עד למרקם קריספי".

 

היום בבוקר, כמה שעות לאחר מכן, הורד הסרטון על ידי מנהל הקבוצה כשנובק לא מקבל שום תגובה מצד החברה.

 

תגובת דומינוס פיצה

"הלקוח שהתלונן, פנה אלינו אתמול בלילה בטלפון לשירות הלקוחות עם התלונה המצוינת. בשירות התנצלו עמוקות, ביקשו את הפיצה לבדיקה, ושלחו ללקוח פיצה חליפית במקום. התלונה של הלקוח הועברה לסניף ולהנהלת הרשת, שביצעה הבוקר בדיקת תברואה לסניף, בה לא נמצאו שום סימנים לבעיה. יחד עם זאת, על מנת להסיר כל חשש בוצעה היום הדברה נוספת בסניף המדובר.

 

חשוב לנו לציין כי דומינו'ס פיצה רואה את העניין בחומרה, אנו עובדים על פי הסטנדרטים הבריאותיים המחמירים ביותר, מבצעים בדיקות תברואה שוטפות מדי שבוע בכל 40 סניפי הרשת על פי הנהלים של הרשת הבינלאומית. לכן מקרה כזה כואב לנו ועל כך אנו מתנצלים עמוקות.

 

הלקוח פנה לדף הבית של החברה בפייסבוק אמש בחצות. היום בבוקר, בתחילת יום העבודה, בוצעה פנייה אל הלקוח בפייסבוק. רק לאחר שלא התקבלה תגובה מהלקוח, הורדה התלונה עד לסיום הבדיקה. פעולה זו נעשתה בניגוד לנהלים של דומינו'ס, אך באותו שלב, לאותו עובד לא היו את הפרטים לברר כי אכן התלונה אמיתית. התלונה מועלה מחדש בעמוד פייסבוק של הרשת, כשבסיום הבדיקה תימסר תגובתנו המלאה".

 

במקום לקנות, אפשר להכין בבית:

מתכון של מיקי שמו לפיצה מרגריטה

המדריך השלם להכנת פיצה

מתכון לפיצה יוונית

 
עוד כתבות במדור חדשות האוכל
 
רשימת קניות
רשימת קניות
המרת מידות
המרת מידות
טבלת קלוריות
טבלת קלוריות
הדפס מתכון
הדפס מתכון
שלח לחבר
שלח לחבר
xxx
 
פעולות אחרונות
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.